Anasayfa > Elektrikli Scooterlar > KR-57 MİLLE

KR-57 MİLLE

Azami Hız : 45-50 km/s
Toplam Akü : 72V 20Ah 6 Jel
Şarj Süresi : 6-8 Saat
Elektrik Girişi : 220V 50hz
Menzil : 50-70km
Ön (Arka) Fren : Disk (Kampana)
Tırmanma Eğimi : 30 %
Ön Arka Lastik 12"

 

RENK SEÇENEKLERİ
 

 

Uygun şartlar (tapografik yapı, hava sıcaklığı, akü çalışma ısısı, yük, düzenli şarj ve kullanım) altında geçerlidir. 

 

1365  $

 

mille-toplu

KR57 MİLLE

Mavi, gri ve kırmızı renk seçenekleri sunan KR57 MİLLE sıfır emisyona sahip çevreci bir motora sahiptir. Elektrikli motorun en büyük avantajı ise benzinli modellere göre çok daha ekonomik olmasıdır. Elektrik ücreti benzin ile karşılaştırıldığında %90’a varan oranlarla daha tasarrufludur. Ayrıca bakımı benzinli motorlara göre yok denilecek düzeydedir. Motorlu taşıtlar vergisi ve egzoz ölçümünden muaftır.

 

 

CEP TELEFONUNUZU ŞARJ EDİN

 

Üzerinde bulunan usb girşi ile cep telefonunuzu şarj edebilir, cep telefonunuzda bulunan şarkıları cihaz hoparlörü üzerinden çalabilirsiniz.

 

Ayrıca üzerinde bulunan radyosu ile seyahatlerinize eğlence katabilirsiniz. bluetooth bağlantısı ile telefonunuzda bulunan şarkıları .alabilir veya cep telefonunuzdan açtığınız youtube gibi sitelerin seslerini cihaz hoparlörü üzerinden dinleyebilirsiniz.

 

Yüksek manevra kabiliyeti, rahat selesi ve süspansiyon sistemi ile konforlu sürüşler için sizi bekliyor. Şarj ünitesi sayesinde, tek bir kablo yardımıyla herhangi bir elektrik prizinden kolayca şarj edilebilen  KR57 MİLLE, uzun mesafe yolculuklarınız için yüksek kaliteli aküye sahiptir.

Ayrıntılı Fotoğraflar

Bu Kategorideki Diğer Ürünler