KR11 REY 5000


Mavi beyaz ve kırmızı beyaz renk seçenekleri sunan KR11 REY 5000 sıfır emisyona sahip çevreci bir motora sahiptir. Elektrikli motorun en büyük avantajı ise benzinli modellere göre çok daha ekonomik olmasıdır. Elektrik ücreti benzin ile karşılaştırıldığında %90’a varan oranlarla daha tasarrufludur. Ayrıca bakımı benzinli motorlara göre yok denilecek düzeydedir. Motorlu taşıtlar vergisi ve egzoz ölçümünden muaftır.

TekKişilik Üç Tekerli Elektrikli Scooter

Rahat ve geniş koltukları sayesinde 2 kişinin rahatça yolculuk yapabildiği 3 tekerlekli elektrikli scooterda 10 jant bulunmaktadır. Önde disk ve arkada kampana fren sistemi tercih edilen KR11 REY 5000 ile güvenle durmanızı sağlayacaktır.

Elciklerde konumlandırılmış gaz kolu ile 33 km hıza kolayca ulaşabilirsiniz. Ayrıca %32 tırmanma açısı ile tüm yaştan kullanıcılara hitap eder ve üstün performans sağlar.

Yüksek manevra kabiliyeti, rahat selesi ve süspansiyon sistemi ile konforlu sürüşler için sizi bekliyor. Şarj ünitesi sayesinde, tek bir kablo yardımıyla herhangi bir elektrik prizinden kolayca şarj edilebilen KR11 REY 5000, uzun mesafe yolculuklarınız için yüksek kaliteli aküye sahiptir.


Renkleri motor üzerinde görmek için yan tarafta bulunan renklerin üzerine tıklayabilirsiniz.
––>

Teknik Özellikler


Menzil bilgileri fabrikadan alınan bilgilerdir. Hava, yol, akü sağlığı, sıcaklık, yük vb şartlara göre değişkenlik gösterebilir.

Ayrıntılı Fotoğraflar