Anasayfa > Elektrikli Scooterlar > KR18 TETA

KR18 TETA

Tork : 70 Nm
Azami Hız : 25 km/s
Toplam Akü : 48V 20Ah x 4 Jel
Şarj Süresi : 6-8 Saat
Elektrik Girişi : 220V 50 Hz
Sarfiyat : 1.5 k.w (100km)
Menzil : 50-60
Ön (Arka) Fren : Kampana (Kampana)
Tırmanma Eğimi : 24 %
Ağırlık 78
Ön Arka Lastik 16

 

RENK SEÇENEKLERİ
 

 

Uygun şartlar (tapografik yapı, hava sıcaklığı, akü çalışma ısısı, yük, düzenli şarj ve kullanım) altında geçerlidir. 

 

2.977 ₺

 

teta-renkKR18 TETA 250 HAKKINDA

Kırmızı Siya ve yeşil Siyah renk seçenekleri sunan Teta 250 sıfır emisyona sahip çevreci bir motora sahiptir. Elektrikli motorun en büyük avantajı ise benzinli modellere göre çok daha ekonomik olmasıdır. Elektrik ücreti benzin ile karşılaştırıldığında %90’a varan oranlarla daha tasarrufludur. Ayrıca bakımı benzinli motorlara göre yok denilecek düzeydedir.

 

Kral Elektrikli Bisiklet ailesinin en önemli parçalarından biri olan Teta 250, 16 inch ön ve arka jant ebatlarına, önde ve arkada kampana fren sistemine ve tubeless lastikli alüminyum alaşım jantlara sahiptir. Elciklerde konumlandırılmış gaz kolu ile 45 km hıza kolayca ulaşabilirsiniz. Ayrıca %26 tırmanma açısı ile tüm yaştan kullanıcılara hitap eder ve üstün performans sağlar.

 

Yüksek manevra kabiliyeti, rahat selesi ve süspansiyon sistemi ile konforlu sürüşler için sizi bekliyor. Şarj ünitesi sayesinde, tek bir kablo yardımıyla herhangi bir elektrik prizinden kolayca sarj edilebilen Teta 250, uzun mesafe yolculuklarınız için yüksek kaliteli aküye sahiptir. Elektrikli bisiklette kullanılan pedallar sayesinde isterseniz pedal çevirerek istersen yolculuk yapın, isterseniz elektrikli motoru ile.

Ayrıntılı Fotoğraflar

Bu Kategorideki Diğer Ürünler