Kurumsal


1970 yılından bu zamana kadar konfeksiyon makineleri sektöründe faaliyet gösteren Yuki Endüstriyel Makineler ve Motor San. A.Ş.; deneyimi ile Türkiye’de birçok yeniliklere öncülük ederek, sektörün vizyonununu geliştirerek ülkenin lider firması olmuştur.

Türkiye İstatistik Enstitüsünden alınan , konfeksiyon dikiş makinesi ithal giriş verileri; Türkiye’de satılan her üç makineden birinin Yuki Endüstriyel Makineler tarafından satılmış olduğunu ortaya koymaktadır. Firmamızın yeni hedefi ise, bu oranı her iki makineden birine yükseltmektir. Bu hedef doğrultusunda yüksek kalite ve performansı, uygun fiyat ve ödeme koşulları ile daha çok kişiye ulaştırıp, Türkiye ekonomisine katkıda bulunmak en önemli misyonudur. Yuki, konfeksiyon fabrikalarının tüm makine parkurunu kuran tek markadır. Yuki Endüstriyel‘e özel 2 yıl garanti ve anında servis hizmeti ile farkını ortaya koymuştur.

Yuki hiçbir markada bulunmayan zengin çeşitleri, uygun fiyatı ve en yüksek kalitesiyle; örme grubu (penye, iç çamaşırı, spor giyim vb), dokuma grubu (kot, gömlek, pantolon, ceket makineleri vb.), süs ve dekoratif dikiş makineleri, kalın materyal grubu (deri, ayakkabı, çanta, döşeme, otomotiv vb.), kesim makineleri ve diğer grupları ile her türlü fabrika ve ürün grubuna hitap eder. Satış sonrası destek ve yedek parça stokları ile rakiplerinden ayrılan Yuki Endüstriyel Makineler ve Motor San. A.Ş. her zaman sektöre getirdiği yenilikler ve çözümler ile sektörün adından söz ettiren lider firmalardan biri haline gelmiştir. Müşteri memnuniyetini ön planda tutma çabası ile tüm ürünlerinin tamir bakım ve onarım hizmetlerini hızlı bir şekilde sağlamakta ve ürünlerine 2 yıl garanti vermektedir. 46 yıllık deneyimiyle dünyanın bir çok ülkesinden özenle seçilmiş; Yuki Special, Kral Motor, Jack, Kansai Special gibi markalarıyla 1.000’i aşkın satış noktası ve Türkiye’de en yaygın sanayi dikiş makinası kullanıcı sayısına sahiptir.

Bünyesinde bulundurduğu tüm ürünler için bol miktarda, uygun fiyatlı ve yüksek kaliteye sahip orijinal ve Tayvan yedek parça stoğu ile müşterilerine kaliteli hizmet vermektedir. Yuki Special, Yano, Red Arrow, Huajie, Golden Eagle, Groz-Beckert ve Desheng markalarıyla uygun fiyat politikası ve kaliteli ürün temini ile; yedek parça alanında müşterilerine vazgeçilmez bir çözüm ortağı olmuştur. Yuki Endüstriyel Makineler ve Motor San. A.Ş. 32.000 m2 alana sahip İkitelli merkez binasında, 10.000 m2 kapalı alana sahip Trakya Serbest Bölgesinde ve Bursa’daki şubesi ile; siz seçkin müşterilerimizin hizmetindedir.

Kronoloji :
1970 Yılında Konfeksiyon Makinesi Ayağı Üretimi
1981 Yılında Konfeksiyon Makineleri Motor Üretimi
1990 Yılında Konfeksiyon Makineleri İthalatı
1999 Yılında Trakya Serbest Bölgede, Germi Tekstil Ve Konf. Mak. A.Ş. İle İlk Şube Açılışı
2004 Yılında Nakış Makineleri İthalatı
2004 Yılında Hava Kompresörü İthalatı
2006 Yılında Motosiklet İthalatı
2008 Yılında 32.000 M2 Alana Sahip İkitelli Merkezi Binası Açılışı
2012 Bursa Şube Açılışı