TRUVA 8000 (KABİNLİ)


Mavi ve kırmızı renk seçenekleri sunan Truva 8000 sıfır emisyona sahip çevreci bir motora sahiptir. Elektrikli motorun en büyük avantajı ise benzinli modellere göre çok daha ekonomik olmasıdır. Elektrik ücreti benzin ile karşılaştırıldığında %90’a varan oranlarla daha tasarrufludur. Ayrıca bakımı benzinli motorlara göre yok denilecek düzeydedir. Motorlu taşıtlar vergisi ve egzoz ölçümünden muaftır.

3 Tekerlekli Kasalı Elektrikli triportör ile yüklerinizi tam zamanında teslim edeceksiniz. Geleceğin yük taşıma sistemi olan Truva 8000 ile nakliye artık daha ekonomik.

Yüksek manevra kabiliyeti, rahat selesi ve süspansiyon sistemi ile konforlu sürüşler için sizi bekliyor. Şarj ünitesi sayesinde, tek bir kablo yardımıyla herhangi bir elektrik prizinden kolayca şarj edilebilen Truva 8000, uzun mesafe yolculuklarınız için yüksek kaliteli aküye sahiptir. Elbette, elektrik enerjisi sıvı ve gaz yakıtlar ile kıyaslandığında son derece ekonomiktir.

Katlanır Oturma Alanı

Çok rahat bir şekilde açılıp kapanabilen koltuğu sayesinde arka alanda oturma alanı yaratabilirsiniz. yada yükleme yapacağınız zaman kapatarak daha geniş yükleme alanına ulaşabilirsiniz.

Damperli Kasa

Damperli kasası sayesinde yükleme ve boşaltmalarınız daha rahat ve daha kullanışlı. Çift amortisör ile güvemli bir damper sistemi sunan truva 8000 ile ticaretinizi daha ekonomik bir şekilde yapabileceksiniz.


9 Taksitli Fiyatı : 0 ₺

Teknik Özellikler


Ayrıntılı Fotoğraflar